اپلیکیشن فروشگاهی نسخه اندروید پویا || فروشگاه ساز پویا
فروشگاه_اینترنتی
چرا فروشگاه اینترنتی !
مهر ۱۰, ۱۳۹۶
معرفی فروشگاه ساز اینترنتی پویا !
مهر ۱۵, ۱۳۹۶

طراحی اپلیکیشن فروشگاه

با همه گیری موبایل های اندرویدی و آیفون و فروشگاه های آنلاین نیاز به ساخت طراحی اپلیکیشن فروشگاه آنلاین همه روزه رو به افزایش است.

آیا می دانید طبق آمار ها، تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۹۰% از استفاده از اینترنت از طریق موبایل ، تبلت، و دستگاه های هوشمند (Smart Devices) انجام می پذرید؟ اگر می خواهید تجارت الکترونیک خود را از بستر موبایل ها شروع کنید و یا ادامه دهید الان بهترین زمان برای راه اندازی یک فروشگاه موبایلی برای معرفی و فروش محصولات بر بستر دستگاه های هوشمند اندروید، آیفون (ios-ای او اس) می باشد.

چرا اپلیکیشن فروشگاه؟

ما فقط به چند نکته جزیی را به شما یا آور می شویم

به این نکته توجه کنید که تا سال ۲۰۲۰ حدود ۹۰% استفاده از اینترنت از طریق موبایل ها خواهد بود.

از طرفی دیگر مطابق آمارهای رسمی بانک مرکزی، میزان فروش اینترنتی در ایران تا به حال حدود ۵۰۰ بیلیون ریال بوده است.

حتما برای شما هم اتفاق افتاده که قصد خرید جنسی را داشته باشید ولی از فروشگاه نزدیکنر به خود خرید کرده اید. پس در فروش همیشه برد با کسی است که فرایند خرید را برای مشتریانش آسوده کرده باشد.

حالا تصور کنید که گوشی شما در دستتان است و میخواهید خریدی را انجام دهید و ۲ فروشگاه آنلاین خوب را می شناسید. یکی فقط وبسایت دارید و دیگری اپ فروشگاهش روی گوشی یا تبلت شما نصب است.

ترجیح می دهید مرورگر موبایل یا تبلت را باز کنید و خرید را به سختی از طریق وبسایت انجام دهید یا به سادگی و چند انتخاب ساده و با سرعت و لذت خریدتان را از اپ فروشگاه با طراحی و برنامه نویسی مخصوص موبایل انجام دهید؟

زمان و انرژی خود را ذخیره کنید

با پنل مدیریتی فدرتمند اپلیکیشن فروشگاهی، و طراحی مناسب، میزان فروش خود را کنترل کنید. سفارش های موفق، پرداخت شده، پرداخت نشده و سفارش های تکمیل شده را مشخص کنید.

دسته بندی های مختلف را به صورت نامحدود ایجاد کنید

کالاها را به صورت نامحدود ایجاد، ویرایش، حذف کنید

میزان فروش را حرفه ای کنترل کنید

به سادگی گزارش گیری های مختلف انجام دهید

برای کالاها موجودی مشخص کنید و موجودی ها را بررسی کنید

از اپلیکیشن طراحی شده اندروید و پنل لذت ببرید

 

 

#فروشگاه_ساز ، #ساخت_فروشگاه_اينترنتي ، #طراحي_فروشگاه_اينترنتي ، #راه_اندازي_فروشگاه_اينترنتي ، #ايجاد_فروشگاه_اينترنتي ، #ساخت_سايت_فروشگاهي ، #فروشگاه_اينترنتي ، #سايت_ساز_آنلاين ، #فروشگاه_ساز_آنلاين ، #فروشگاه_اينترنتي ، #سايت_ساز ، #طراحي_سايت_فروشگاهي ، #فروشگاه_ساز_اينترنتي ، #فروشگاه_ساز_حرفه_اي ، #فروشگاه_ساز_فايل ، #بهترين_سايت_فروش_فايل ، #فروشگاه_ساز_رايگان_فارسي ، #فروشگاه_محصولات_دانلودي ، #فروشگاه_ساز_رايگان ، #بهترين_فروشگاه_ساز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *