اپلیکیشن نسخه اندروید

چرا اپلیکیشن نسخه اندروید؟؟

با توجه به فراگیر شدن تلفن های همراه و فراگیر شدن فروشگاه ها و خرید های اینترنتی , نیاز به فروشگاه های موبایلی به خصوص اپلیکیشن نسخه اندروید

روز به روز در حال افزایش است . نسل جدید فروشگاه های اینترنتی که علاوه بر داشتن وب سایت شامل اپلیکیشن موبایل نیز میباشد.

آیا میدانستید طبق آمار بانک مرکزی در سال گذشته ، ایران ۴۳ میلیون کاربر داشته و میزان فروش اینترنتی مبلغ ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال است !؟ سهم شما از این مبلغ چقدر بوده ؟

طبق گفته سایت اقتصادی ایران جیب :” آخرین آمارهای بانک مرکزی که بر اساس تراکنش‌های ثبت شده اعلام می‌شود، می‌گوید در سال ۹۳ سایت‌های فروش اینترنتی حدود ۵۰ هزار میلیارد تومان گردش حساب داشته‌اند و طی یک سال ۲۲۹ درصد رشد را تجربه کرده‌اند” , آمار ها از افزایش چشمگیر حکایت دارد . با داشن وب سایت و اپلیکیشن اندروید و IOS فروشگاهی ,سهم خود را در خریدهای آنلاین افزایش دهید.

آیا میدانستید طبق آمارهای ارائه شده ۶۰ درصد ایرانیان به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند و روزانه از آن استفاده میکنند ؟

آیا میدانستید اهمیت داشتن اپلیکیشن اندروید و IOS برای فروشگاه شما با توجه به استفاده ۴۰ درصدی کاربران از تلفن های همراه و اضافه شدن روز افزون کاربران تلفن های همراه امری ضروری برای کسب و کار شما خواهد بود ؟

%D8%A7%D9%BE%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86 %D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87 %D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF 146x146 اپلیکیشن نسخه اندروید

طراحی اپلیکیشن فروشگاه

 

با همه گیری موبایل های اندرویدی و آیفون و فروشگاه های آنلاین نیاز به ساخت طراحی اپلیکیشن فروشگاه آنلاین همه روزه رو به افزایش است. به خصوص اپلیکیشن نسخه اندروید که در حال حاضر جز محبوب ترین سیستم عاملها برای تلفنهای همراه است .

آیا می دانید طبق آمار ها، تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۹۰% از استفاده از اینترنت از طریق موبایل ، تبلت، و دستگاه های هوشمند (Smart Devices) انجام می پذرید؟ اگر می خواهید تجارت الکترونیک خود را از بستر موبایل ها شروع کنید و یا ادامه دهید الان بهترین زمان برای راه اندازی یک فروشگاه موبایلی برای معرفی و فروش محصولات بر بستر دستگاه های هوشمند اندروید، آیفون (ios-ای او اس) یا ساخت  اپلیکیشن نسخه اندروید می باشد .

با استفاده از اپلیکیشن فروشگاه ساز پویا ، اپلیکیشن نسخه اندروید و (ios-ای او اس) ( که اختصاصی برنامه نویسی شده است و دارای چند قالب متنوع می باشد ) ؛ شما میتوانید به راحتی سایت فروشگاهی و اپلیکیشن خود را مدیریت کنید .

 

چرا اپلیکیشن فروشگاه؟

 

ما فقط به چند نکته جزیی را به  شما در باره اپلیکیشن نسخه اندروید یادآور می شویم

 

  • به این نکته توجه کنید که تا سال ۲۰۲۰ حدود ۹۰% استفاده از اینترنت از طریق موبایل ها خواهد بود.

  • از طرفی دیگر مطابق آمارهای رسمی بانک مرکزی، میزان فروش اینترنتی در ایران تا به حال حدود ۵۰۰ بیلیون ریال بوده است.

  • حتما برای شما هم اتفاق افتاده که قصد خرید جنسی را داشته باشید ولی از فروشگاه نزدیکتر به خود خرید کرده اید. پس در فروش همیشه برد با کسی است که فرایند خرید را برای مشتریانش آسوده کرده باشد.

    حالا تصور کنید که گوشی شما در دستتان است و میخواهید خریدی را انجام دهید و ۲ فروشگاه آنلاین خوب را می شناسید. یکی فقط وبسایت دارد و دیگری اپلیکیشن فروشگاه روی گوشی یا تبلت شما نصب است.

ترجیح می دهید مرورگر لپ تاپ یا تبلت را باز کنید و خرید کنید و به سختی از طریق وبسایت انجام دهید یا به سادگی و چند انتخاب ساده و با سرعت و لذت خریدتان را از اپلیکیشن نسخه اندروید و (ios-ای او اس) مخصوص موبایل انجام دهید؟

 

زمان و انرژی خود را ذخیره کنید

 

با پنل مدیریتی قدرتمند اپلیکیشن فروشگاهی پویا سیستم ، و طراحی مناسب، میزان فروش خود را کنترل کنید. سفارش های موفق، پرداخت شده، پرداخت نشده و سفارش های تکمیل شده را مشخص کنید.

دسته بندی های مختلف را به صورت نامحدود ایجاد کنید

کالاها را به صورت نامحدود ایجاد، ویرایش، حذف کنید

میزان فروش را حرفه ای کنترل کنید

به سادگی گزارش گیری های مختلف انجام دهید

برای کالاها موجودی مشخص کنید و موجودی ها را بررسی کنید

از اپلیکیشن نسخه اندروید  و پنل لذت ببرید