تماس با شرکت پویا سیستم

معرفی شرکت پویا سیستم

faveicon تماس با شرکت پویا سیستم

شرکت پویا سیستم در سال ۱۳۸۲ با انگیزه نیل به اهداف والای خودکفایی و به نمایش گذاشتن استعداد برتر ایرانی در تولید نرم افزارهای جامع و قوی و همچنین تأمین نیازهای محسوس و فراوان بازار ( اصناف ، مشاغل مختلف ، صنعت ) تأسیس گردید .

اکنون پس از گذشت تقریبا یک دهه به لطف ایزد منان سعی و تلاش و پشتکار مستمر شبانه روزی مدیران ، گروههای کارشناسی نرم افزار ، حسابداری و کارکنان شرکت پویا سیستم ، در ارتقاء سطح کیفی و کمی انواع نرم افزارهای تولید شده مفتخریم که در راستای اهداف یاد شده به این مهم دست یافته ایم و این نه تنها در گفتار بلکه با عنایت به ارزیابی شما مشتریان محترم در کارنامه و عملکرد شرکت پویاسیستم منعکس است .

 از نقاط برجسته شرکت پویا سیستم که بعضا موجب گردیده تا این شرکت  از سایر رقبا فاصله گرفته و متمایز گردد می توان به موارد زیر اشاره نمود .

  •  تولید بسته های نرم افزاری منطبق با انواع نیازهای مشاغل و اصناف خاص مانند شرکتهای تعاونی ، رستوران ، فروشگاههای کاشی و سرامیک ، لوازم و مصالح ساختمانی و غیره ……. از دیگر فعلیت های شرکت پویا سیستم می باشد .
  • پنج سطح فروشگاهی ، حرفه ای و تولیدی جهت استفاده کاربران مبتدی تا حرفه ای
  • تأمین تمام نیازهای مشتریان همراه با انجام عملیات مالی بصورت اتوماتیک
  • ارائه آموزش و خدمات پشتیبانی تلفنی و حضوری و اینترنتی در سطح مطلوب
  • ارتقاء و بهبود پی در پی نرم افزارها
  • نصب و راه اندازی و پشتیبانی سخت افزاری و شبکه

در پایان ضمن تشکر از حسن انتخاب و اطمینان شما ورودتان را به جمع خانواده پویا سیستم خوش آمد می گوییم و امیدواریم در کنار هم و با استفاده از نظرات و پیشنهادات سازنده شما گامی بزرگ تر به سوی آینده ای روشن تر برداریم.

جهت ارتباط با شرکت پویاسیستم و ارائه نظرات و پیشنهادات ارزشمند خود می توانید  با آدرس پست الکترونیکی شرکت pooyasystem@gmail.com مکاتبه نمایید .

آدرس و شماره تماس :

تهران ،خیابان ایرانشهر شمالی ،کوچه مهاجر ،پلاک ۱۲ واحد ۲

۰۹۳۷۵۳۰۶۰۱۸
۰۹۱۹۴۲۲۷۵۵۳

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما مجاز به استفاده از کد های HTML می باشید.: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>